dawniej i dziś - - - Ciekawostki z Mazur - - - Lokalne Ogłoszenia - - - - - - - - - Opowiadania o ludziach, miejscach i codziennym życiu
Search:     Advanced search

Wynajem namiotu - PRZYJĘCIA W PLENERZE

Article ID: 101
Last updated: 22 May, 2019
Revision: 1
Dodaj komentarz
Comments: 0

Najlepsze przyjęcia, szczególnie dla najmłodszych są te organizowane na trawie. Urodziny, piknik, chrzciny, komunia, a nawet ślub będą zawsze udane, gdy zapewni się gościom uroczystość w pięknym otoczeniu i na świeżym powietrzu.

W okolicach Olsztynka niełatwo jest znaleźć miejsce, w którym zorganizujemy przyjęcie dla dzieci. Teraz mają Państwo możliwość zorganizowania wspaniałego przyjęcia tu na miejscu - w swoim lub znajomych ogrodzie, wystarczy odpowiednie miejsce do postawienia namiotu. Dla dzieci najważniejsza jest zabawa - pozwólny więc, aby bawiły się na zewnątrz, a tort i smakołyki były dostępne dla nich pod namiotem - który jak każdy rodzic wie - sprawi im wiele radości.

Oferujemy Państwu elegancki namiot do wynajęcia, który jest komfortowy dla 40 osób, ale może pomieścić aż 56 osób. Wynajęcie naszego namiotu gwarantuje udane i niezapomniane przyjęcie.

  • Szerokość namiotu: 5 m,

  • Długość namiotu: 8 m,

  • Powierzchnia namiotu: 40 m²,

  • Wysokość ściany bocznej: 2 m,

  • Wysokość w szczycie: 2,8 m,

  • Materiał plandeki dachu: PVC (polichlorek winylu) ok. 560 g/m²,

Namiot posiada 8 okien, a jego stelaż to solidna konstrukcja wykonana w 100% ze stali, która została dodatkowo ocynkowana.

Amerykańska wizja ślubów plenerowych, wesel w namiocie, przyjęć urodzinowych i imieninowych to już nie marzenia czy kadry z filmów, a możliwość ich spełnienia. Napisz do nas, aby zarezerwować nasz namiot.

adres email: dedora@artebuild.com

regulamin dostępny na stronie http://mvt.pl

namiot wynajem olsztynek, wynajem namiotu, namiot, przyjęcie urodzinowe w olsztynku, bankiet, 

This article was:  
Also listed in
folder OGŁOSZENIA -> RÓŻNE

Prev   Next
Usługi     GDZIE ZJEŚĆ W OLSZTYNKU