dawniej i dziś - - - Ciekawostki z Mazur - - - Lokalne Ogłoszenia - - - - - - - - - Opowiadania o ludziach, miejscach i codziennym życiu
Search:     Advanced search

Uratowane lisy z fermy futrzarskiej potrzebują domu - OTWARTE KLATKI - WSPIERAM TO!

Article ID: 79
Last updated: 03 Nov, 2016
Revision: 7
Dodaj komentarz
Comments: 0

Stowarzyszenie Otwarte Klatki jest ogólnopolską organizacją zrzeszającą osoby, które chcą zmienić los zwierząt hodowlanych.

STOWARZYSZENIE podejmuje działania, które sprawią że los zwierząt hodowlanych będzie lepszy.

Stowarzyszenie zabiega o lepszą ochronę zwierząt zamykanych na fermach, a także o prawo konsumentów do pełnej wiedzy na temat warunków, w jakich żyją zwierzęta.

Jakiś czas temu Stowarzyszenie Otwarte Klatki uratowało z fermy futrzarskiej lisy, które były w okropnym stanie.

Ocalone liski - Ferdynand i Cyryl - całe swoje życie spędziły w brudnych, drucianych klatkach. Trzymano je na fermie we własnych odchodach i potwornym, przeszywającym smrodzie. Gdy zostały znalezione oba były poważnie chore i pozbawione jakiejkolwiek opieki.

Ferdynand miał poważną ranę i zmiany skórne. Cyryl został znaleziony z otwartym złamaniem łapy. Nikt nie reagował widząc wystającą z jego łapy kość.

Na szczęście Dobrym Ludziom udało się lisy zabrać z piekła w jakim żyły i wyleczyć. Niestety Cyrylowi trzeba było amputować łapkę. Oba lisy resztę swojego życia spędzą pod opieką poznańskiego zoo, gdzie będą bezpieczne.

Zoo podjęło się remontu wybiegu, ale poprosiło nas o pomoc w zbudowaniu domku dla naszych podopiecznych. 

Uruchomiona została specjalna zbiórka, której celem jest zebranie potrzebnej kwoty na postawienie domku dla Ferdynanda i Cyryla.

Pomóż Stowarzyszeniu zbudować domek dla lisów - wesprzyj zbiórkę dowolną kwotą i udostępnij tę informację wśród rodziny i znajomych. Pomóż zbudować domek dla lisków!

Zobacz film o zbiórce

Zbieramy na lisi domek

Oprócz zapewnienia lisom bezpiecznego, ciepłego domu, Stowarzyszenie chce, by ocalone lisy były symbolem tego, jak okrutny i zwyrodniały jest przemysł, który zabija zwierzęta tylko dlatego, że mają futra.

Zbliża się zima i wszystkim zależy, by ukończyć ten projekt jak najszybciej, dlatego  wesprzyj zbiórkę, by Stowarzyszenie mogło dać liskom dom na jaki zasługują.

Każda złotówka ma znaczenie.

 Przekaż darowiznę!

źródlo: otwarteklatki.pl 

This article was:  
Prev   Next
Firmy, które nadal testują na zwierzętach     Najlepsze Muzeum Multimedialne jest w Olsztynku