dawniej i dziś - - - Ciekawostki z Mazur - - - Lokalne Ogłoszenia - - - - - - - - - Opowiadania o ludziach, miejscach i codziennym życiu
Search:     Advanced search

Azyl dla koni - pomóż ratować konie!

Article ID: 81
Last updated: 08 Nov, 2016
Revision: 3
Dodaj komentarz
Comments: 0

Na Warmi i Mazurach działa Stowarzyszenie Azyl dla Koni, które pomaga koniom. Koniom, które bardzo pomocy potrzebują. Nie mają niemal nikogo, kto wstawi się za nimi - nie bądźmy obojętni - pomagajmy pomagać!

Ocalone od rzeźni konie, skrzywdzone i kalekie, dzięki wpłatom ludzi o dobrym sercu mogą rozpocząć swoje nowe życie. Bez głodu, bicia, z leczeniem i opieką 24 godziny na dobę.

               

W chwili obecnej Stowarzyszenie bardzo prosi o pomoc w uratowaniu źrebaka ... 

" ...Kolejny dramat! Końskie dziecko prosi o życie!

Kochani! Kolejne zwierzę, które w ciemnym koncie poranione i drżące czeka na pewną śmierć. Pozbawione godności, z bestialskim naznaczeniem „mięso”!
Dziś dostaliśmy taką o to tragiczną wiadomość.
Końskie dziecko skrajnie zaniedbane, wycieńczone i pozbawione matki, którą wcześniej pochłonął transport do rzeźni. Zimnokrwisty źrebak, niewinne, bezbronne końskie dzieciątko! Zastraszone i sponiewierane, niewyrośnięte i słabe. Do normalnego wyglądu brakuje mu kilkaset kg . Jeszcze stoi na nogach, jeszcze się chwieje, jeszcze liczy na cud życia...
Pokopany przez inne większe konie, przygniatany do ściany, pogryziony i zupełnie bezwolny. Dziecięce spojrzenie, w którym powoli gaśnie już nadzieja na lepsze jutro. Jeszcze patrzy dookoła, może ona w końcu wróci, może mnie obroni, może stąd zabierze- gdzie jesteś Mamo….?
Kochani chcielibyśmy pomoc całym sobą, chcielibyśmy by te dzieciątko żyło! Ale….. Konto naszej organizacji od dłuższego czasu święci pustkami, które uniemożliwiają nam wykup i ratunek tego malucha. Cena za źrebaczka to 3,500zł +transport 500zł i leczenie tylko na wstępie (elektrolity w kroplówkach, morfologia oraz leczenie wynikające z wycieńczenia zwierzęcia 1000-1500zł leczenie. Mamy czas do czwartku !!! Wszystko tak naprawdę zależy od Was bo nasze serca to za mało!
Nr konta Azylu dla Koni: Bgż Bnp Paribas: Pl 1216 0014 6218 4592 8850 0000 01. Nr swift dla przelewów zagranicznych: PABPLPK. Można także skorzystać z opcji PayPal: koniepizg@wp.pl. 
Tytułem „ ŹREBAK” ..."

wpis pochodzi ze strony Stowarzyszenia na FB.

Stowarzyszenie potrzebuje również pomocy w budowie szpitala dla uratowanych koni. Jeśli możesz pomóc dane konta jak wyżej z dopiskiem: "Szpital Dla Koni”

link do wydarzenia na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/1840524732829479/?fref=nf

This article was:  
Prev   Next
Nie będzie kurzej fermy w gminie Olsztynek     Firmy, które nadal testują na zwierzętach